IHLP5050CEER3R3M01 Vishay Power inductor
Symbol Micros: D IHLP5050CEER3R3M01
Contractor Symbol:
Case : Rys.IHLP5050CE
SMD Power inductor; inductance: 3.3uH; 20%; current: 12A; resistance: 12mR; dimensions: 12,9,x13,2x3,5mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C
Parameters
Manufacturer: VISHAY
Inductor type: Power
Mounting: SMD
Inductance: 3,3uH
Current: 12A
Resistance: 12 mOhm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: Vishay Manufacturer part number: IHLP5050CEER3R3M01 Case style: Rys.IHLP5050CE
External warehouse:
1000 pcs.
Quantity of pcs. 500+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
500
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
500 pcs.
Add to comparison tool
Packaging:
500
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Manufacturer: VISHAY
Inductor type: Power
Mounting: SMD
Inductance: 3,3uH
Current: 12A
Resistance: 12 mOhm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 12,9,x13,2x3,5mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C