SMD Power inductor; 220uH
Symbol Micros:
D PSDB1004-220.0
Case : Rys.PSDB1004
SMD Power inductor; inductance: 220uH; 30%; current: 0.92A; resistance: 0.756R; dimensions: 10x10x4mm
Parameters
| Manufacturer: | N/A |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 220uH |
| Current: | 0,92A |
| Resistance: | 0,756 Ohm |
| Tolerance [%]: | 30% |
Manufacturer:: PASSIVE TECH
Manufacturer part number:
Case style: Rys.PSDB1004
In stock:
550 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3486 | 0,1922 | 0,1512 | 0,1399 | 0,1343 |
Item in delivery
Estimated date:
2026-09-15
Quantity of pcs.: 1000
| Manufacturer: | N/A |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 220uH |
| Current: | 0,92A |
| Resistance: | 0,756 Ohm |
| Tolerance [%]: | 30% |
| Dimensions: | 10x10x4mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols