RLS-126 Recom Inductor
Symbol Micros:
D RLS-126
Case : Rys.RLS
Inductor; SMD; 12uH; 20%; 1.4A; 420mR; 4,5x3,2x2,6mm; operating temperature: -40°C~125°C
Parameters
| Manufacturer: | Recom |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 12uH |
| Current: | 1,4A |
| Resistance: | 0,42 Ohm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
Manufacturer:: RECOM
Manufacturer part number: RLS-126
Case style: Rys.RLS
External warehouse:
500 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,6901 |
| Manufacturer: | Recom |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 12uH |
| Current: | 1,4A |
| Resistance: | 0,42 Ohm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols