RN 102-0.3-02-12M Schaffner Inductor
Symbol Micros:
D RN102-0.3-02-12M
Case : Rys.RN102
Inductor; THT; 12mH; -30%, +50%; 0.3A; 1.1R; dimensions: 10x10mm; operating temperature: -40°C~100°C
Parameters
| Manufacturer: | Schaffner |
| Mounting: | THT |
| Inductance: | 12mH |
| Current: | 0,3A |
| Resistance: | 1,1 Ohm |
| Tolerance: | -30%,+50% |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 100°C |
Manufacturer:: SCHAFFNER
Manufacturer part number: RN102-0.3-02-12M RoHS
Case style: Rys.RN102
Datasheet
In stock:
10 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 30+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,5950 | 1,2722 | 1,0885 | 1,0013 | 0,9542 |
Manufacturer:: SCHAFFNER
Manufacturer part number: RN102-0.3-02-12M RoHS
Case style: Rys.RN102
Datasheet
In stock:
40 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 40+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,5950 | 1,2722 | 1,0885 | 0,9872 | 0,9377 |
Manufacturer:: TE CONNECTIVITY
Manufacturer part number: RN102-0.3-02-12M
Case style: Rys.RN102
External warehouse:
36320 pcs.
| Quantity of pcs. | 120+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,2423 |
Manufacturer:: SCHAFFNER
Manufacturer part number: RN102-0.3-02-12M
Case style: Rys.RN102
External warehouse:
285 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,1400 |
| Manufacturer: | Schaffner |
| Mounting: | THT |
| Inductance: | 12mH |
| Current: | 0,3A |
| Resistance: | 1,1 Ohm |
| Tolerance: | -30%,+50% |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 100°C |
| Dimensions: | 10x10mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols