SLF10145T-150M2R2-PF TDK Power inductor
Symbol Micros:
D SLF10145t-150m
Case : Rys. SLF10145t
SMD power inductor; inductance: 15uH; 20%; current: 2.2A; resistance: 47.2mR; dimensions; 10,1x10,1x4,5mm; operating temperature: -40°C ~ 105°C
Parameters
| Manufacturer: | TDK |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 15uH |
| Current: | 2,20A |
| Resistance: | 47,2mOhm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Manufacturer: | TDK |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 15uH |
| Current: | 2,20A |
| Resistance: | 47,2mOhm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Dimensions: | 10.1x10.1x4.5mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 105°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols