SLF12575T-330M3R2-PF TDK Power inductor
Symbol Micros:
D SLF12575t-330m
Case : Rys.SLF12575t
SMD Power inductor; inductance: 33uH; 20%; current: 3.4A; resistance: 0.0395R; dimensions: 12,5x12,5x7,5mm; operating temperature: -40°C ~ 105°C
Parameters
| Manufacturer: | TDK |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 33uH |
| Current: | 3,4A |
| Resistance: | 0,0395 Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
Manufacturer:: TDK
Manufacturer part number: SLF12575T-330M3R2-PF
Case style: Rys.SLF12575t
External warehouse:
1000 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3717 |
| Manufacturer: | TDK |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 33uH |
| Current: | 3,4A |
| Resistance: | 0,0395 Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Dimensions: | 12.5x12.5x7.5mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 105°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols