SLF7045T-220MR90-PF TDK Power inductor
Symbol Micros:
D SLF7045t-220mr90
Case : Rys.SLF7045T
SMD Power inductor; inductance: 22uH; 20%; current: 1.34A; resistance: 0.061R; dimensions: 7x7x4,5mm; operating temperature: -40°C ~ 105°C
Parameters
| Manufacturer: | TDK |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 22uH |
| Current: | 1,34A |
| Resistance: | 0,061 Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Manufacturer: | TDK |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 22uH |
| Current: | 1,34A |
| Resistance: | 0,061 Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Dimensions: | 7x7x4.5mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 105°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols