45334C Murata Power inductor
Symbol Micros:
D SP073/0330.0 MUR
Case : Rys.4500
SMD Power inductor; inductance: 330uH; 20%; current: 0.35A; resistance: 2.54R; dimensions: 7,3x7,3x3,55m; operating temperature: -40°C ~ 125°C
Parameters
| Manufacturer: | MURATA |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 330uH |
| Current: | 0,35A |
| Resistance: | 2,54Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Manufacturer: | MURATA |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 330uH |
| Current: | 0,35A |
| Resistance: | 2,54Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Dimensions: | 7,3x7,3x3,55m |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols