SMD Power inductor; 220uH
Symbol Micros:
D SP124/0220.0
Case : Rys.SP124
SMD Power inductor; inductance: 220uH; 20%; current: 0.80A; resistance: 0.700R; dimensions: 12x12x4.5mm
Parameters
| Manufacturer: | N/A |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 220uH |
| Current: | 0,8A |
| Resistance: | 0,7 Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
Item in delivery
Estimated date:
2026-09-15
Quantity of pcs.: 2000
| Manufacturer: | N/A |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 220uH |
| Current: | 0,8A |
| Resistance: | 0,7 Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Dimensions: | 12x12x4.5mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols