SMD Power inductor; 470uH
Symbol Micros:
D SP124/0470.0
Case : Rys.SP124
SMD Power inductor; inductance: 470uH; 20%; current: 0.53A; resistance: 1.5R; dimensions: 12x12x4.5mm
Parameters
| Manufacturer: | N/A |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 470uH |
| Current: | 0,53A |
| Resistance: | 1,5 Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
Manufacturer:: PASSIVE TECH
Manufacturer part number:
Case style: Rys.SP124
In stock:
400 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 10+ | 30+ | 100+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4290 | 0,2781 | 0,2152 | 0,1824 | 0,1648 |
Manufacturer:: PASSIVE TECH
Manufacturer part number:
Case style: Rys.SP124
In stock:
50 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 10+ | 20+ | 50+ | 250+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4290 | 0,2758 | 0,2293 | 0,1933 | 0,1648 |
| Manufacturer: | N/A |
| Inductor type: | Power |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 470uH |
| Current: | 0,53A |
| Resistance: | 1,5 Ohm |
| Tolerance [%]: | 20% |
| Dimensions: | 12x12x4.5mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols