Symbol Micros: D SP127/0033.0 BRNS
Contractor Symbol:
Case : Rys. SRR1280A
SMD Power inductor; inductance: 33uH; 20%; current: 3.3A; resistance: 0,057R; dimensions: 12,5x12,5x7.5mm; operating temperature: -40°C ~ 125°C; equivalent: B82477G4333M000; D SP127/0033.0/3.23A; D SP127/0033.0/5A; D SP127/0033.0
Parameters
Manufacturer: Bourns
Inductor type: Power
Mounting: SMD
Inductance: 33uH
Current: 3,3A
Resistance: 0,057 Ohm
Tolerance [%]: 20%
External warehouse:
400 pcs.
Quantity of pcs. 400+ (Please wait for the order confirmation)
Packaging:
400
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Manufacturer: Bourns
Inductor type: Power
Mounting: SMD
Inductance: 33uH
Current: 3,3A
Resistance: 0,057 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 12.5x12.5x7,5mm
Operating temperature (range): -40°C ~ 125°C