Symbol Micros: D SP127/0033.0 TDK
Contractor Symbol:
Case : Rys.B82477
SMD Power inductor; inductance: 33uH; 20%; current: 3A; resistance: 0,053R; dimensions: 12,8x12,8x8mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C; equivalent: D SP127/0033.0/3.23A; D SP127/0033.0; D SP127/0033.0/5A; SRR1280A-330M
Parameters
Manufacturer: TDK
Inductor type: Power
Mounting: SMD
Inductance: 33uH
Current: 3A
Resistance: 0,053 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: TDK Manufacturer part number: B82477G4333M Case style: Rys.B82477
External warehouse:
12400 pcs.
Quantity of pcs. 400+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
400
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Manufacturer:: EPCOS Manufacturer part number: B82477G4333M000 Case style: Rys.B82477
External warehouse:
3600 pcs.
Add to comparison tool
Packaging:
400
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Manufacturer: TDK
Inductor type: Power
Mounting: SMD
Inductance: 33uH
Current: 3A
Resistance: 0,053 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 12.8x12.8x8mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C