Symbol Micros: D SP127/0100.0 TDK
Contractor Symbol:
Case : Rys.B82477
SMD Power inductor; inductance: 100uH; 20%; current: 1.95A; resistance: 0,165R; dimensions: 12,8x12,8x8mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C; equivalent: D SP127/0100.0/3.2A; D SP127/0100.0
Parameters
Manufacturer: TDK
Inductor type: Power
Mounting: SMD
Inductance: 100uH
Current: 1,95A
Resistance: 0,165 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: EPCOS Manufacturer part number: B82477G4104M000 Case style: Rys.B82477
External warehouse:
5600 pcs.
Quantity of pcs. 400+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
400
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Manufacturer:: TDK Manufacturer part number: B82477G4104M Case style: Rys.B82477
External warehouse:
96800 pcs.
Add to comparison tool
Packaging:
400
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Manufacturer: TDK
Inductor type: Power
Mounting: SMD
Inductance: 100uH
Current: 1,95A
Resistance: 0,165 Ohm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 12.8x12.8x8mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C