SRF0905-102Y Bourns Inductor
Symbol Micros:
D SRF0905-102Y
Case : Rys.SRF0905
Inductor; SMD; 1mH; 0.8A; 0.31R; 30%; 0905; 9,2x6x5mm; operating temperature: -40°C~105°C
Parameters
| Manufacturer: | Bourns |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0905 |
| Inductance: | 1000uH |
| Current: | 0,8A |
| Tolerance: | 50% |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 105°C |
Manufacturer:: Bourns
Manufacturer part number: SRF0905-102Y
Case style: Rys.SRF0905
External warehouse:
26000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,6704 |
Manufacturer:: Bourns
Manufacturer part number: SRF0905-102Y
Case style: Rys.SRF0905
External warehouse:
64000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4025 |
| Manufacturer: | Bourns |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0905 |
| Inductance: | 1000uH |
| Current: | 0,8A |
| Tolerance: | 50% |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 105°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols