SRF4532-110Y Bourns inductor
Symbol Micros:
D SRF4532-110Y
Case : Rys.SRF4532
Inductor; SMD; 11uH; +50% / -30%; 0.3A; 0.8R; 4,5x2,8x3,2mm operating temperature: -40°C ~ 125°C
Parameters
| Manufacturer: | Bourns |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 11uH |
| Current: | 0,3A |
| Resistance: | 0,8 Ohm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
Manufacturer:: Bourns
Manufacturer part number: SRF4532-110Y
Case style: Rys.SRF4532
External warehouse:
20000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2013 |
Manufacturer:: Bourns
Manufacturer part number: SRF4532-110Y
Case style: Rys.SRF4532
External warehouse:
14500 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2684 |
| Manufacturer: | Bourns |
| Mounting: | SMD |
| Inductance: | 11uH |
| Current: | 0,3A |
| Resistance: | 0,8 Ohm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols