RLB0712-220KL Bourns Choke
Symbol Micros:
D V0022.00k 0712 BRNS
Case : Rys.RLB0712
Choke; vertical mounting; THT; inductance: 22uH; 10%; current: 0.7A; resistance: 0.12R; dimensions: 6.7x10mm operating temperature: -40°C ~125°C
Parameters
| Manufacturer: | Bourns |
| Inductor type: | Vertical |
| Mounting: | THT |
| Inductance: | 22uH |
| Current: | 0,7A |
| Resistance: | 120 mOhm |
| Tolerance [%]: | 10% |
Manufacturer:: Bourns
Manufacturer part number: RLB0712-220KL
Case style: Rys.RLB0712
External warehouse:
3200 pcs.
| Quantity of pcs. | 1200+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0978 |
| Manufacturer: | Bourns |
| Inductor type: | Vertical |
| Mounting: | THT |
| Inductance: | 22uH |
| Current: | 0,7A |
| Resistance: | 120 mOhm |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Dimensions: | 6,7x10mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols