Choke, vertical mounting; 33uH;
Symbol Micros:
D V0033.00k/8x10
Case : Rys.DV8x10
Choke; vertical mounting; THT; inductance: 33uH; 10%; current: 1,4A; resistance: 110mR; dimensions: 7,5x11mm
Parameters
| Manufacturer: | N/A |
| Inductor type: | Vertical |
| Mounting: | THT |
| Inductance: | 33uH |
| Current: | 1,4A |
| Resistance: | 110 mOhm |
| Tolerance [%]: | 10% |
Manufacturer:: Coils Electronic Co. Ltd.
Manufacturer part number:
Case style: Rys.DV8x10
In stock:
1500 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 10+ | 50+ | 300+ | 1500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3761 | 0,2468 | 0,1760 | 0,1504 | 0,1431 |
Manufacturer:: Coils Electronic Co. Ltd.
Manufacturer part number:
Case style: Rys.DV8x10
In stock:
300 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3761 | 0,2066 | 0,1626 | 0,1504 | 0,1443 |
Manufacturer:: Coils Electronic Co. Ltd.
Manufacturer part number:
Case style: Rys.DV8x10
In stock:
0 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3761 | 0,2066 | 0,1626 | 0,1504 | 0,1443 |
| Manufacturer: | N/A |
| Inductor type: | Vertical |
| Mounting: | THT |
| Inductance: | 33uH |
| Current: | 1,4A |
| Resistance: | 110 mOhm |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Dimensions: | 7,5x11mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols