Choke, vertical mounting; 100mH;
Symbol Micros:
D VK100.00k/8x10
Case : Rys.DV8x10
Choke; vertical mounting; THT; inductance: 100mH; 10%; current: 0.015A; resistance: 420R; dimensions: 7,5x11mm
Parameters
| Manufacturer: | N/A |
| Inductor type: | Vertical |
| Mounting: | THT |
| Inductance: | 100mH |
| Current: | 0,015A |
| Resistance: | 420Ohm |
| Tolerance [%]: | 10% |
Manufacturer:: Coils Electronic Co. Ltd.
Manufacturer part number: CH6080104K-542361-T
Case style: Rys.DV8x10
External warehouse:
750 pcs.
| Quantity of pcs. | 50+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1542 |
| Manufacturer: | N/A |
| Inductor type: | Vertical |
| Mounting: | THT |
| Inductance: | 100mH |
| Current: | 0,015A |
| Resistance: | 420Ohm |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Dimensions: | 7,5x11mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols