LQW15AN10NG00D Murata Inductor
Symbol Micros:
D0402S0000.010/0.500A/0.17Rg
Case : Rys.LQW15
Inductor; SMD0402; 10nH; 2%; 0.500A; 0.17R; 100MHz; operating temperature: -55°C~125°C
Parameters
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0402 |
| Inductance: | 10nH |
| Current: | 0,5A |
| Resistance: | 0,17 Ohm |
| Tolerance: | 2% |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: LQW15AN10NG00D RoHS
Case style: Rys.LQW15
Datasheet
In stock:
10000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1884 | 0,0890 | 0,0498 | 0,0378 | 0,0342 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: LQW15AN10NG00D
Case style: Rys.LQW15
External warehouse:
100000 pcs.
| Quantity of pcs. | 10000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0362 |
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0402 |
| Inductance: | 10nH |
| Current: | 0,5A |
| Resistance: | 0,17 Ohm |
| Tolerance: | 2% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols