MLZ1005MR68WT000 TDK Inductor
Symbol Micros:
D0402S0000.680/0.450A/0.30Rm
Case : Rys.MLZ1005
Inductor; SMD0402; 680nH; 20%; 0.450A; 0.30R; 2MHz; operating temperature: -55°C~125°C
Parameters
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0402 |
| Inductance: | 680nH |
| Current: | 450mA |
| Resistance: | 0,30 Ohm |
| Tolerance: | 20% |
Manufacturer:: TDK
Manufacturer part number: MLZ1005MR68WT000
Case style: Rys.MLZ1005
External warehouse:
20000 pcs.
| Quantity of pcs. | 10000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0562 |
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0402 |
| Inductance: | 680nH |
| Current: | 450mA |
| Resistance: | 0,30 Ohm |
| Tolerance: | 20% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols