B82498F3569K000 TDK Inductor
Symbol Micros:
D0805S0000.005/0.900A/0.04Rk
Case : Rys.B82498F
Inductor; SMD0805; 5.6nH; 10%; 0.9A; 0.04R; 250MHz; operating temperature: -55°C~125°C
Parameters
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0805 |
| Inductance: | 5,6nH |
| Current: | 0,9A |
| Resistance: | 40 mOhm |
| Tolerance: | 10% |
Manufacturer:: EPCOS
Manufacturer part number: B82498F3569K000
Case style: Rys.B82498F
External warehouse:
15000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1431 |
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0805 |
| Inductance: | 5,6nH |
| Current: | 0,9A |
| Resistance: | 40 mOhm |
| Tolerance: | 10% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols