B82498F3470J000 TDK Inductor
Symbol Micros:
D0805S0000.047/0.600A/0.13Rj
Case : Rys.B82498F
Inductor; SMD0805; 47nH; 5%; 0.6A; 0.13R; 200MHz; operating temperature: -55°C~125°C
Parameters
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0805 |
| Inductance: | 47nH |
| Current: | 0,6A |
| Resistance: | 0,13 Ohm |
| Tolerance: | 5% |
Manufacturer:: EPCOS
Manufacturer part number: B82498F3470J000
Case style: Rys.B82498F
External warehouse:
3000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2168 |
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0805 |
| Inductance: | 47nH |
| Current: | 0,6A |
| Resistance: | 0,13 Ohm |
| Tolerance: | 5% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols