MLF2012DR33JT000 TDK Inductor
Symbol Micros:
D0805S0000.330/0.250A/0.40Rj
Case : Rys.MLF2012
Inductor; SMD0805; 330nH; 5%; 0.250A; 0.4R; 25MHz; operating temperature: -55°C~125°C
Parameters
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0805 |
| Inductance: | 0,33uH |
| Current: | 0,25A |
| Resistance: | 0,4 Ohm |
| Tolerance: | 5% |
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0805 |
| Inductance: | 0,33uH |
| Current: | 0,25A |
| Resistance: | 0,4 Ohm |
| Tolerance: | 5% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols