B82422T1331K000 TDK Inductor
Symbol Micros:
D1210S0000.330/0.450A/0.23Rk
Case : Rys.B82422T
Inductor; SMD2010; 330nH; 10%; 0.450A; 0.23R; 25.2MHz; operating temperature: -55°C~125°C
Parameters
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 1210 |
| Inductance: | 0,33uH |
| Current: | 450mA |
| Resistance: | 230 mOhm |
| Tolerance: | 10% |
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 1210 |
| Inductance: | 0,33uH |
| Current: | 450mA |
| Resistance: | 230 mOhm |
| Tolerance: | 10% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols