Inductor; 470nH
Symbol Micros:
D1210S0000.470/0.450A/0.50Rj
Case : Rys.NLV32T
Inductor; SMD1210; 470nH; 5%; 0.450A; 0.50R; 25,2MHz; operating temperature: -40°C~105°C
Parameters
| Manufacturer: | N/A |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 1210 |
| Inductance: | 0,47uH |
| Current: | 450mA |
| Resistance: | 0,5 Ohm |
| Tolerance: | 5% |
| Manufacturer: | N/A |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 1210 |
| Inductance: | 0,47uH |
| Current: | 450mA |
| Resistance: | 0,5 Ohm |
| Tolerance: | 5% |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 105°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols