B82422T1102K000 TDK Inductor
Symbol Micros:
D1210S0001.00/0.400A/0.60Rk
Case : Rys.B82422T
Inductor; SMD1210; 1uH; 10%; 0.400A; 0.60R; 7,96MHz; operating temperature: -55°C~125°C
Parameters
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 1210 |
| Inductance: | 1uH |
| Current: | 0,4A |
| Resistance: | 0,60 Ohm |
| Tolerance: | 10% |
Manufacturer:: EPCOS
Manufacturer part number: B82422T1102K000
Case style: Rys.B82422T
External warehouse:
18000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1089 |
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 1210 |
| Inductance: | 1uH |
| Current: | 0,4A |
| Resistance: | 0,60 Ohm |
| Tolerance: | 10% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols