NLCV32T-3R3M-EF TDK Inductor
Symbol Micros:
D1210S0003.30/0.690A/0.16Rm
Case : Rys.NLCV32T
Inductor; SMD1210; 3.3uH; 20%; 0.690A; 0.16R; 7,96MHz; operating temperature: -40°C~105°C
Parameters
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 1210 |
| Inductance: | 3,3uH |
| Current: | 0,69A |
| Resistance: | 0,16 Ohm |
| Tolerance: | 20% |
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 1210 |
| Inductance: | 3,3uH |
| Current: | 0,69A |
| Resistance: | 0,16 Ohm |
| Tolerance: | 20% |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 105°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols