B82432T1224K000 TDK Inductor
Symbol Micros:
D1812S0220.00/0.130A/7.5Rk
Case : Rys.B82432T
Inductor; SMD1812; 220uH; 10%; 0.130A; 7.5R; 4,5MHz; operating temperature: -55°C~150°C
Parameters
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 1812 |
| Inductance: | 220uH |
| Current: | 0,13A |
| Resistance: | 7,50 Ohm |
| Tolerance: | 10% |
| Manufacturer: | TDK |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 1812 |
| Inductance: | 220uH |
| Current: | 0,13A |
| Resistance: | 7,50 Ohm |
| Tolerance: | 10% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 150°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols