LQH43PN221M26L Murata Inductor
Symbol Micros:
D1812S0220.00/0.220A/2.9Rm
Case : Rys.LQH43
Inductor; SMD1812; 220uH; 20%; 0.22A; 3,48R; 1MHz; operating temperature: -40°C~85°C
Parameters
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 1812 |
| Inductance: | 220uH |
| Current: | 220mA |
| Resistance: | 3,48Ohm |
| Tolerance: | 20% |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: LQH43PN221M26L
Case style: Rys.LQH43
External warehouse:
2500 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1487 |
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 1812 |
| Inductance: | 220uH |
| Current: | 220mA |
| Resistance: | 3,48Ohm |
| Tolerance: | 20% |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols