IHLP6767DZERR56M01 Vishay Inductor
Symbol Micros:
D6767S0000.56/62.0A/0.001Rm
Case : Rys.IHLP6767DZ
Inductor; SMD6767; 560nH; 20%; 62A; 1.52mR; 100kHz; operating temperature: -55°C~125°C
Parameters
| Manufacturer: | VISHAY |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 6767 |
| Inductance: | 0,56uH |
| Current: | 62A |
| Resistance: | 0,00152 Ohm |
| Tolerance: | 20% |
| Manufacturer: | VISHAY |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 6767 |
| Inductance: | 0,56uH |
| Current: | 62A |
| Resistance: | 0,00152 Ohm |
| Tolerance: | 20% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols