FA20-220S05P2D4
Symbol Micros: DC FA20-220S05P2D4
Contractor Symbol:
Case : Rys.FA20-220SxxP2D4
20W 1 Output Embedded Switch Mode Power Supply SMPS, 3A, 5V dc Encapsulated Odpowiednik: RAC15-05SK;
Parameters
Input voltage range: 85V ~ 265V
Output current 1: 4000mA
Power: 20W
Insulation breakdown voltage: 4000V
Secondary voltage 1: 5V
In stock:
10 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 3+ 10+ 20+ 50+
Add to comparison tool
Packaging:
10
Output current 1: 4000mA
Power: 20W
Secondary voltage 1: 5V