NN2-05S15ANR3
Symbol Micros: DC NN2-05S15ANR3
Contractor Symbol:
Case : MNp-11.6x7.55-4
DC/DC Converter, 2W, 133mA, Vin 5V, Vout 15V, Viso 1000VDC, EFF 82% Podobny do: AM2S-0515SZ; B0515M-2WR3; NN2-05S15ANR3; TPL0515SP;
Parameters
Input voltage range: 4,5V ~ 5,5V
Output current 1: 133mA
Power: 2,0W
Insulation breakdown voltage: 1500V
Secondary voltage 1: 15V
In stock:
20 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 3+ 10+ 20+ 100+
Add to comparison tool
Packaging:
10/20
Output current 1: 133mA
Power: 2,0W
Secondary voltage 1: 15V