BAS32L
Symbol Micros:
DIBAS32l smd
Case : SOD80 (MINIMELF)
0,2A; 75V; ultra fast <4ns packaging: tape/reel BAS32L,115 BAS32L,135
Parameters
| Case: | SOD80 (MINIMELF) |
| Manufacturer: | MIC |
| Forward current: | 200mA |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 75V |
| Type: | Switching diode |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: NXP
Manufacturer part number: BAS32L,115 RoHS
Case style: SOD80 (MINIMELF)
In stock:
180 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ | 50+ | 400+ | 2500+ | 10000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0825 | 0,0330 | 0,0166 | 0,0134 | 0,0127 |
Manufacturer:: MIC
Manufacturer part number: BAS32L RoHS
Case style: SOD80 (MINIMELF)
Datasheet
In stock:
20000 pcs.
| Quantity of pcs. | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ | 20000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0598 | 0,0224 | 0,0120 | 0,0091 | 0,0082 |
Manufacturer:: Nexperia
Manufacturer part number: BAS32L,115
Case style: SOD80 (MINIMELF)
External warehouse:
802500 pcs.
| Quantity of pcs. | 20000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0174 |
Manufacturer:: Nexperia
Manufacturer part number: BAS32L,115
Case style: SOD80 (MINIMELF)
External warehouse:
37500 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0282 |
| Case: | SOD80 (MINIMELF) |
| Manufacturer: | MIC |
| Forward current: | 200mA |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 75V |
| Type: | Switching diode |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols