BAV23S-TP SOT23 MCC
Symbol Micros:
DIBAV23S-TP MCC
Case : SOT23
0,225A; 200V; SMD; 50ns; 0,35W; packaging: tape&reel
Parameters
| Case: | SOT23 |
| Manufacturer: | MCC |
| Forward current: | 225mA |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 200V |
| Type: | Switching diode |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: Micro Commercial Components Corp.
Manufacturer part number: BAV23S-TP
Case style: SOT23
External warehouse:
174000 pcs.
| Quantity of pcs. | 12000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0096 |
| Case: | SOT23 |
| Manufacturer: | MCC |
| Forward current: | 225mA |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 200V |
| Type: | Switching diode |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols