BAV99S
Symbol Micros:
DIBAV99 s
Case : SOT363
0,15A; 80V; ultrafast <6ns; tape/reel; BAV99S,115 BAV99S,135 BAV99S,125
Parameters
| Case: | SOT363 |
| Manufacturer: | NXP |
| Forward current: | 150mA |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 80V |
| Type: | Switching diode |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: NXP
Manufacturer part number: BAV99S RoHS
Case style: SOT363 t/r
In stock:
7480 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1891 | 0,0898 | 0,0505 | 0,0383 | 0,0344 |
Manufacturer:: NXP
Manufacturer part number: BAV99S,115 RoHS
Case style: SOT363 t/r
In stock:
18000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1891 | 0,0898 | 0,0505 | 0,0383 | 0,0344 |
Manufacturer:: Nexperia
Manufacturer part number: BAV99S,115
Case style: SOT363
External warehouse:
1089000 pcs.
| Quantity of pcs. | 12000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0344 |
Manufacturer:: Nexperia
Manufacturer part number: BAV99S,135
Case style: SOT363
External warehouse:
50000 pcs.
| Quantity of pcs. | 20000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0344 |
Manufacturer:: Nexperia
Manufacturer part number: BAV99S,115
Case style: SOT363
External warehouse:
715000 pcs.
| Quantity of pcs. | 6000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0344 |
| Case: | SOT363 |
| Manufacturer: | NXP |
| Forward current: | 150mA |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 80V |
| Type: | Switching diode |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols