BAV99W dioda przełączająca
Symbol Micros:
DIBAV99 w
Case : SOT323
0,15A; 100V; fast <4ns; tape/reel; BAV99W,135 BAV99W,115
Parameters
| Case: | SOT323 |
| Forward current: | 150mA |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 100V |
| Type: | Switching diode |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: NXP
Manufacturer part number: BAV99W,115 RoHS
Case style: SOT323 t/r
Datasheet
In stock:
1290 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ | 50+ | 400+ | 3000+ | 12000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0683 | 0,0262 | 0,0128 | 0,0102 | 0,0097 |
Manufacturer:: Nexperia
Manufacturer part number: BAV99W,115
Case style: SOT323
External warehouse:
5060000 pcs.
| Quantity of pcs. | 33000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0112 |
Manufacturer:: Nexperia
Manufacturer part number: BAV99W,135
Case style: SOT323
External warehouse:
3240000 pcs.
| Quantity of pcs. | 40000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0112 |
Manufacturer:: Nexperia
Manufacturer part number: BAV99W,115
Case style: SOT323
External warehouse:
1377000 pcs.
| Quantity of pcs. | 12000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0115 |
| Case: | SOT323 |
| Forward current: | 150mA |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 100V |
| Type: | Switching diode |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols