BLM18RK221SN1D Murata Ferrite bead
Symbol Micros:
DK0603S0220.0/0.200A/0.300R
Case : Rys.BLM18
Ferrite bead; impedance: 220R; (100MHz); +-25%; 0.2A; 0.3R; SMD0603; operating temperature: -55÷125°C
Parameters
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0603 |
| Impedance @ 100MHz: | 220 Ohm |
| Current: | 0,2A |
| Resistance: | 0,30 Ohm |
| Tolerance [%]: | 25% |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM18RK221SN1D RoHS
Case style: Rys.LCBA
Datasheet
In stock:
4000 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 4000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0774 | 0,0295 | 0,0169 | 0,0123 | 0,0110 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM18TG221TN1D RoHS
Case style: Rys.BLM18
Datasheet
In stock:
10000 pcs.
| Quantity of pcs. | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ | 10000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0448 | 0,0167 | 0,0089 | 0,0069 | 0,0062 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM18RK221SN1D
Case style: Rys.BLM18
External warehouse:
12000 pcs.
| Quantity of pcs. | 12000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0110 |
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0603 |
| Impedance @ 100MHz: | 220 Ohm |
| Current: | 0,2A |
| Resistance: | 0,30 Ohm |
| Tolerance [%]: | 25% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Ferrite type: | Bead |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols