BLM18AG221SN1D Murata Ferrite bead
Symbol Micros:
DK0603S0220.0/0.500A/0.250R
Case : Rys.BLM18a
Ferrite bead; impedance: 220R; (100MHz); +-25%; 0.7A; 0.25R; SMD0603; operating temperature: -55÷125°C
Parameters
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0603 |
| Impedance @ 100MHz: | 220 Ohm |
| Current: | 0,7A |
| Resistance: | 0,250 Ohm |
| Tolerance [%]: | 25% |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM18AG221SN1D RoHS
Case style: Rys.BLM18a
Datasheet
In stock:
12000 pcs.
| Quantity of pcs. | 20+ | 100+ | 500+ | 4000+ | 12000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0453 | 0,0169 | 0,0090 | 0,0066 | 0,0063 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM18AG221SN1D
Case style: Rys.BLM18a
External warehouse:
278000 pcs.
| Quantity of pcs. | 16000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0077 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM18AG221SN1D
Case style: Rys.BLM18a
External warehouse:
56000 pcs.
| Quantity of pcs. | 4000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0106 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM18AG221SN1D
Case style: Rys.BLM18a
External warehouse:
3000 pcs.
| Quantity of pcs. | 250+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0080 |
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0603 |
| Impedance @ 100MHz: | 220 Ohm |
| Current: | 0,7A |
| Resistance: | 0,250 Ohm |
| Tolerance [%]: | 25% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Ferrite type: | Bead |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols