BLM18SG331TN1D Murata / ACMS160808A331 RDC07 Max Echo Ferrite bead
Symbol Micros:
DK0603S0330.0/1.500A/0.070R
Case : Rys.BLM18s
Ferrite bead; impedance: 330R; (100MHz); +-25%; 1.5A; 0.07R; SMD0603; operating temperature: -55÷125°C
Parameters
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0603 |
| Impedance @ 100MHz: | 330 Ohm |
| Current: | 1,5A |
| Resistance: | 0,07Ohm |
| Tolerance [%]: | 25% |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM18SG331TN1D RoHS
Case style: Rys.BLM18s
Datasheet
In stock:
5350 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1186 | 0,0542 | 0,0295 | 0,0218 | 0,0198 |
Manufacturer:: MAX ECHO
Manufacturer part number: ACMS160808A331 RDC07 RoHS
Case style: Rys.BLM18s
Datasheet
In stock:
20000 pcs.
| Quantity of pcs. | 20+ | 100+ | 500+ | 4000+ | 20000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0403 | 0,0147 | 0,0078 | 0,0057 | 0,0054 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM18SG331TN1D
Case style: Rys.BLM18s
External warehouse:
300000 pcs.
| Quantity of pcs. | 10000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0229 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM18SG331TN1D
Case style: Rys.BLM18s
External warehouse:
50000 pcs.
| Quantity of pcs. | 10000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0198 |
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0603 |
| Impedance @ 100MHz: | 330 Ohm |
| Current: | 1,5A |
| Resistance: | 0,07Ohm |
| Tolerance [%]: | 25% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Ferrite type: | Bead |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols