BLM18AG102SN1D Murata Ferrite bead
Symbol Micros:
DK0603S1000.0/0.400A/0.500R
Case : Rys.BLM18a
Ferrite bead; impedance: 1kR; (100MHz); +-25%; 0.45A; 0.5R; SMD0603; operating temperature: -55÷125°C
Parameters
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0603 |
| Impedance @ 100MHz: | 1000 Ohm |
| Current: | 450mA |
| Resistance: | 0,5 Ohm |
| Tolerance [%]: | 25% |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM18AG102SN1D RoHS
Case style: Rys.BLM18a
Datasheet
In stock:
43620 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 4000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0677 | 0,0259 | 0,0148 | 0,0108 | 0,0097 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM18AG102SN1D
Case style: Rys.BLM18a
External warehouse:
25000 pcs.
| Quantity of pcs. | 250+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0097 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM18AG102SN1D
Case style: Rys.BLM18a
External warehouse:
3042631 pcs.
| Quantity of pcs. | 20000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0097 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM18AG102SN1D
Case style: Rys.BLM18a
External warehouse:
176000 pcs.
| Quantity of pcs. | 4000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0097 |
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0603 |
| Impedance @ 100MHz: | 1000 Ohm |
| Current: | 450mA |
| Resistance: | 0,5 Ohm |
| Tolerance [%]: | 25% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Ferrite type: | Bead |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols