BLM21PG600SN1D Murata / BCMS201209A600 3.5A RDC02 Ferrite bead
Symbol Micros:
DK0805S0060.0/3.500A/0.020R
Case : Rys.BLM21p
Ferrite bead; impedance: 60R; (100MHz); +-25%; 3.5A; 0.02R; SMD0805; operating temperature: -55÷125°C
Parameters
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0805 |
| Impedance @ 100MHz: | 60 Ohm |
| Current: | 3,5A |
| Resistance: | 0,02 Ohm |
| Tolerance [%]: | 25% |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM21PG600SN1D RoHS
Case style: Rys.BLM21p
Datasheet
In stock:
4280 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 4000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0800 | 0,0304 | 0,0175 | 0,0127 | 0,0114 |
Manufacturer:: MAX ECHO
Manufacturer part number: BCMS201209A600 3.5A RDC02 RoHS
Case style: Rys.BLM21p
Datasheet
In stock:
20000 pcs.
| Quantity of pcs. | 20+ | 100+ | 500+ | 4000+ | 20000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0615 | 0,0231 | 0,0124 | 0,0090 | 0,0085 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM21PG600SN1D
Case style: Rys.BLM21p
External warehouse:
36000 pcs.
| Quantity of pcs. | 4000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0135 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM21PG600SN1D
Case style: Rys.BLM21p
External warehouse:
396000 pcs.
| Quantity of pcs. | 8000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0185 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: BLM21PG600SN1D
Case style: Rys.BLM21p
External warehouse:
541375 pcs.
| Quantity of pcs. | 12000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0130 |
| Manufacturer: | MURATA |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 0805 |
| Impedance @ 100MHz: | 60 Ohm |
| Current: | 3,5A |
| Resistance: | 0,02 Ohm |
| Tolerance [%]: | 25% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Ferrite type: | Bead |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols