ES1D diode rectifying
Symbol Micros:
DP ES1D
Case : DO214AC-SMA
1A; 200V; ultra fast <15ns; packaging: reel;
Parameters
| Case: | DO214AC-SMA |
| Manufacturer: | AEL |
| Forward current: | 1A |
| Operating voltage: | 200V |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Rectifier diode |
Manufacturer:: AEL
Manufacturer part number: ES1D SMA RoHS
Case style: DO214AC-SMA
In stock:
4168 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1763 | 0,0834 | 0,0467 | 0,0353 | 0,0321 |
Manufacturer:: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Manufacturer part number: ES1D
Case style: DO214AC-SMA
External warehouse:
15000 pcs.
| Quantity of pcs. | 15000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0340 |
Manufacturer:: YAGEO
Manufacturer part number: ES1D
Case style: DO214AC-SMA
External warehouse:
135000 pcs.
| Quantity of pcs. | 10000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0321 |
Manufacturer:: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Manufacturer part number: ES1D
Case style: DO214AC-SMA
External warehouse:
90592 pcs.
| Quantity of pcs. | 7500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0347 |
| Case: | DO214AC-SMA |
| Manufacturer: | AEL |
| Forward current: | 1A |
| Operating voltage: | 200V |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Rectifier diode |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols