ES1J diode rectifying
Symbol Micros:
DP ES1J
Case : DO214AC-SMA
1A; 600V; ultra szybka <35ns packaging: reel;
Parameters
| Case: | DO214AC-SMA |
| Manufacturer: | MIC |
| Forward current: | 1A |
| Operating voltage: | 600V |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Rectifier diode |
Manufacturer:: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Manufacturer part number: ES1J
Case style: DO214AC-SMA
External warehouse:
172500 pcs.
| Quantity of pcs. | 15000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0363 |
Manufacturer:: YAGEO
Manufacturer part number: ES1J
Case style: DO214AC-SMA
External warehouse:
55000 pcs.
| Quantity of pcs. | 10000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0221 |
Manufacturer:: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Manufacturer part number: ES1J
Case style: DO214AC-SMA
External warehouse:
34156 pcs.
| Quantity of pcs. | 7500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0371 |
Item in delivery
Estimated date:
2026-05-30
Quantity of pcs.: 5000
| Case: | DO214AC-SMA |
| Manufacturer: | MIC |
| Forward current: | 1A |
| Operating voltage: | 600V |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Rectifier diode |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols