ES1JL diode rectifying
Symbol Micros:
DP ES1JL
Case : Sub SMA
1A; 600V; ultra szybka <35ns packaging: reel;
Parameters
| Case: | Sub SMA |
| Manufacturer: | Taiwan Semiconductor |
| Forward current: | 1A |
| Operating voltage: | 600V |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Rectifier diode |
Manufacturer:: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Manufacturer part number: ES1JL
Case style: Sub SMA
External warehouse:
70000 pcs.
| Quantity of pcs. | 10000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0776 |
Manufacturer:: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Manufacturer part number: ES1JL
Case style: Sub SMA
External warehouse:
361500 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0597 |
Item in delivery
Estimated date:
2026-09-30
Quantity of pcs.: 9000
Item in delivery
Estimated date:
2026-07-20
Quantity of pcs.: 6000
| Case: | Sub SMA |
| Manufacturer: | Taiwan Semiconductor |
| Forward current: | 1A |
| Operating voltage: | 600V |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Rectifier diode |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols