P600M diode rectifying
Symbol Micros:
DP P600M
Case : R6
6A; 1000V; packaging: ammo;
Parameters
| Case: | R6 |
| Manufacturer: | MIC |
| Forward current: | 6A |
| Operating voltage: | 1000V |
| Mounting: | THT |
| Type: | Rectifier diode |
Manufacturer:: DIOTEC
Manufacturer part number: P600M
Case style: R6
External warehouse:
6500 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0701 |
Manufacturer:: DIOTEC
Manufacturer part number: P600M
Case style: R6
External warehouse:
325 pcs.
| Quantity of pcs. | 25+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0851 |
Manufacturer:: DIOTEC
Manufacturer part number: P600M
Case style: R6
External warehouse:
103000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0668 |
| Case: | R6 |
| Manufacturer: | MIC |
| Forward current: | 6A |
| Operating voltage: | 1000V |
| Mounting: | THT |
| Type: | Rectifier diode |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols