S1M diode rectifying
Symbol Micros:
DP S1M sq
Case : DO214AC(SM-A)
1A; 1000V; packaging: reel; equivalent: FM4007; GS1M; MRA4007
Parameters
| Case: | DO214AC(SM-A) |
| Manufacturer: | VISHAY |
| Forward current: | 1A |
| Operating voltage: | 1000V |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Rectifier diode |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: S1M-E3/61T RoHS
Case style: DO214AC(SM-A)
Datasheet
In stock:
925 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 400+ | 1800+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1425 | 0,0674 | 0,0377 | 0,0292 | 0,0259 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: S1M-E3/61T
Case style: DO214AC(SM-A)
External warehouse:
151200 pcs.
| Quantity of pcs. | 1800+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0259 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: S1M-E3/61T
Case style: DO214AC(SM-A)
External warehouse:
1196232 pcs.
| Quantity of pcs. | 14400+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0259 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: S1M-E3/61T
Case style: DO214AC(SM-A)
External warehouse:
3352206 pcs.
| Quantity of pcs. | 7200+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0259 |
| Case: | DO214AC(SM-A) |
| Manufacturer: | VISHAY |
| Forward current: | 1A |
| Operating voltage: | 1000V |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Rectifier diode |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols