S2M diode rectifying
Symbol Micros:
DP S2M
Case : DO214AA-SMB
1,5A; 1000V; packaging: reel;
Parameters
| Case: | DO214AA-SMB |
| Manufacturer: | MIC |
| Forward current: | 1,5A |
| Operating voltage: | 1000V |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Rectifier diode |
Manufacturer:: MIC
Manufacturer part number: S2M RoHS
Case style: DO214AA-SMB
Datasheet
In stock:
17600 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ | 50+ | 400+ | 3000+ | 6000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0987 | 0,0393 | 0,0196 | 0,0156 | 0,0152 |
Manufacturer:: DIOTEC
Manufacturer part number: S2M
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
348000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0208 |
Manufacturer:: DIOTEC
Manufacturer part number: S2M
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
309000 pcs.
| Quantity of pcs. | 9000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0185 |
Manufacturer:: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Manufacturer part number: S2M
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
71625 pcs.
| Quantity of pcs. | 6000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0307 |
| Case: | DO214AA-SMB |
| Manufacturer: | MIC |
| Forward current: | 1,5A |
| Operating voltage: | 1000V |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Rectifier diode |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols