B1100-13-FTR diode Schottky
Symbol Micros: DS B1100-13-F
Contractor Symbol:
Case : DO214AC-SMA
2A; 100V package: reel;
Parameters
Case: DO214AC-SMA
Manufacturer: DIODES
Forward current: 1,5A
Max. reverse voltage [Vrrm]: 100V
Type of packaging: Reel
Mounting: SMD
Type: Schottky
In stock:
729 pcs.
Quantity of pcs. 5+ 20+ 100+ 300+ 1000+
Add to comparison tool
Packaging:
5000
Manufacturer: DIODES
Forward current: 1,5A