BAS70JFILM STM
Symbol Micros: DS BAS70JFILM STM
Contractor Symbol:
Case : SOD323
70V; 70mA; single; 0,75V; 1A; SMD; packing: tape/reel
Parameters
Case: SOD-323
Manufacturer: ST
Forward current: 70mA
Max. reverse voltage [Vrrm]: 70V
Mounting: SMD
Type: Schottky
Manufacturer:: ST Manufacturer part number: BAS70JFILM RoHS Case style: SOD323t/r Datasheet
In stock:
2400 pcs.
Quantity of pcs. 5+ 20+ 100+ 500+ 3000+
Add to comparison tool
Packaging:
3000
Manufacturer: ST
Forward current: 70mA