BAT54LT1G
Symbol Micros:
DS BAT54LT1G
Case : SOT23-3
Diode Schottky Si 0.2A 3-Pin SOT-23 BAT54LT3G
Parameters
| Case: | SMD |
| Manufacturer: | ON SEMICONDUCTOR |
| Forward current: | 200mA |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 30V |
| Type of packaging: | Tape/Reel |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Schottky |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: BAT54LT1G RoHS
Case style: SOT23-3 t/r
Datasheet
In stock:
6000 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ | 50+ | 400+ | 3000+ | 6000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1007 | 0,0401 | 0,0200 | 0,0160 | 0,0155 |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: BAT54LT1G
Case style: SOT23-3
External warehouse:
2451000 pcs.
| Quantity of pcs. | 36000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0155 |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: BAT54LT1G
Case style: SOT23-3
External warehouse:
5400 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0163 |
| Case: | SMD |
| Manufacturer: | ON SEMICONDUCTOR |
| Forward current: | 200mA |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 30V |
| Type of packaging: | Tape/Reel |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Schottky |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols